Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Povesti nemuritoare II
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ciprian01
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 236
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

Este ultimul post!
Ideea este de principiu! HOTUL exista si o sa faca aleasi lucru sub o forma sau alta! Eu trimit si primesc pesti si bani! Voi ati mai trimite in situatia in care stiti ca exista asemea indivizi?! TOT ceea ce face este mizerabil si premeditat! Nu se vede?!
Il invit si eu sa faca PrtScr la toate PM-urile! Si apoi sa specifice unde e amenintarea!!!

Si daca sunt banat pentru un asemenea BORFAS, nu am nicio problmema! Chiar rog sa fiu banat daca am ajuns sa fiu comparat cu un HOT!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:38 pm    Post subject: Reply with quote

ciprian01 wrote:
Si daca sunt banat pentru un asemenea BORFAS, nu am nicio problmema! Chiar rog sa fiu banat daca am ajuns sa fiu comparat cu un HOT!


Indiferent daca este hot/borfas sau altceva, ar trebui sa poti discuta la un alt nivel si fara sa jignesti folosind acele apelative(vezi "hot" si "borfas").Daca nu poti face asta mai bine nu scrii nimic sau primesti ban.Oricare din cele 2 e la fel de buna pentru noi restul userilor care citim pe acest forum.
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ciprian01
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 236
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:40 pm    Post subject: Reply with quote

Hai ca daca mai stai putin...eu sunt de vina!
Raman la parerea ca este un HOT!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:41 pm    Post subject: ... Reply with quote

am trimis la peter pe net inregistrarea2.o asculta si va zice el.altcumva nu stiu cum sa o postez
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:46 pm    Post subject: Reply with quote

fishtanck wrote:
am pus un print .le pun si pe celelalte?


Da. Sau le pastrezi si le arati adminului.

Fishtanck daca acum esti dispus sa platesti, discutati pe privat sa ajungeti la o intelegere si poate terminam balciu.

ciprian01 wrote:
Este ultimul post!
Ideea este de principiu! HOTUL exista si o sa faca aleasi lucru sub o forma sau alta! Eu trimit si primesc pesti si bani! Voi ati mai trimite in situatia in care stiti ca exista asemea indivizi?! TOT ceea ce face este mizerabil si premeditat! Nu se vede?!
Il invit si eu sa faca PrtScr la toate PM-urile! Si apoi sa specifice unde e amenintarea!!!

Si daca sunt banat pentru un asemenea BORFAS, nu am nicio problmema! Chiar rog sa fiu banat daca am ajuns sa fiu comparat cu un HOT!


Nu te baneaza nimeni "pentru un asemenea borfas". Dar pentru limbaj si amenintari se poate. Care e viitorul lui pe forum hotaraste adminul ca e curtea lui. Nu-l apar ca nu am de ce dar sa ramanem in limita bunului simt.
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
elgreco
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 206
Location: Tulcea

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:53 pm    Post subject: Reply with quote

Ciprian Marcu,

regulamentul te obliga sa ai grija de imaginea forumului. asa ca te rog frumos, inchide topicul asta. lucrurile sunt scapate de sub control de mult.

multumesc frumos.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
petersimpf
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 156
Location: Satu Mare

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 5:31 pm    Post subject: Reply with quote

haideti sa vedem cu totii cat ar oferi fishtanck pentru cei trei pesti ...

adica 250 ron + 300 eur....

cat ai plati acum ?

dar avand in vedere ca pana acum niciodata nu am primit o oferta de la el, din motiv ca nu a avut niciodata gand sa-mi plateasca ceva... nu cred ca acum o sa-mi ofere ceva si o sa-mi raspunda la fel cum raspund si eu.. "instanta"
_________________
www.diskus.ro
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
Chriss-T
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 16 Jun 2009
Posts: 210
Location: Mioveni Arges

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 6:32 pm    Post subject: fratilor Reply with quote

Fratilor...Acest topic a fost deschis pt ce?sa va certati voi?sau sa cumpere omu discusi?daca ai ceva cu el exista PM sau Feedback,nu cred ca are rost sa vedem la sectiunea CUMPAR certuri personale.Aaa,da...sa stim si noi care a fost faza,ok,facem o sectiune la Feedback despre fishtanck si o sa vedem acolo.aaa @ciprian01 rezolvi ceva daca te duci peste el?risti sa-ti iei si o bata in cap ca faci violare de domiciliu sau vatamare corporala,asa ca ce-l mai bine il lasam pe petersimpf sa rezolve "mizeria" asta.Noi doar avem de discutat aici,daca avem ceva de vanzare,atat.
@all no offence,dar am urmatir fiecare post si am vazut cum fiecare are cate ceva de discutat,atacat,etc...mai bine va abtineti(poate nu suntem in masura sa vorbim despre acest subiect,daca nu stim puru adevar,fishtanck are o "poveste" ; petersimpf are alta "poveste".Nu cred ca cineva stie care cum a fost toata treaba).
_________________
...:::I Love Discus:::...
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ADX
Admin
Admin


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 1289
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 6:54 pm    Post subject: Reply with quote

Pe bune, acum chiar s-a spus tot! Trebuie sa intelegem ca niciunul dintre noi nu se poate substitui unei instante de judecata. Chiar si pentru o eventuala intelegere intre Peter si Tiberiu exista cai mult mai eficiente de comunicare decat forumul. E bine ca s-a dezbatut aceasta problema, dar este suficient. Deja sunt prea multe persoane oneste pe forum care se declara deranjate de aceste discutii. Ne oprim aici. Va rog!
_________________
NOUA GALERIE FOTO
Regulamentul forumului DCR
too old to rock'n'roll...
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group