Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Urgent! Doar AZI TFH pentru $1/an
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Acvaristica in general
View previous topic :: View next topic  
Author Message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Tue Apr 21, 2009 11:20 pm    Post subject: Urgent! Doar AZI TFH pentru $1/an Reply with quote

Actionati azi, acum, aici pentru a va abona la revista Tropical Fish Hobbyist pentru suma de doar $1 dollar pentru un an intreg. Oferta este valabila doar azi si miine, Aprilie 22-23, si este facuta de TFH cu ocazia zilei Pamantului. Grabiti-va! Succes!

simi
_________________
Acvaristica placuta!


Last edited by simi on Wed Apr 22, 2009 5:32 am; edited 1 time in total
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 12:26 am    Post subject: Reply with quote

Mi-ai luat vorba din gura ca sa zic asa. Si eu am primit un email azi. Promotia e valabila in perioada 21.04-23.04(banuiesc ca inclusiv ziua de 23).
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 1:20 am    Post subject: Reply with quote

Ciprian, ai dreptate cu datele, insa la voi este deja 22 Aprilie, si n-am vrut ca acvaristii din ro sa piarda o ocazie atit de rara, si am accentuat doar putin urgenta situatiei. Doresc sa profite cit mai multi acvaristi din ro de aceasta foarte generoasa oferta. Cei care ati aflat vestea, transmiteti-o mai departe, la alti colegi acvaristi. Va doresc mult succes.

simi

PS. Ciprian, m-am dus la linkul tau cu filmulete si am vizionat filmuletele tale cu discus si ancistrus. Imi plac absolut toate, insa cel cu imperecherea ancistrusilor m-a impresionat cel mai mult. Filmuletele sunt ingrijit filmate si subiectele incadrate echilibrat in spatiul imaginii. Daca doresti, poti sa le incarci si pe AquaDiscovery.com, un site (al meu) exclusiv specializat pe filmulete cu subiecte acvatice. Daca iti faci un acont pe AquaDiscovery, poti sa-ti incarci foarte usor filmuletele si direct de pe YouTube, folosind "YouTube Grabber" de pe AquaDiscovery. Oricum, felicitari pentru un lucru bine facut.
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
PapaKarlo
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 16 Mar 2009
Posts: 130
Location: Chisinau

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 7:40 am    Post subject: Reply with quote

Hmm, cool... Imi permit sa fiu un pic tigan... Apeland la unul dintre membri (eventual Bucuresti) ca sa pot sa ma revansez cand ajung in Capitala. Sa faca si pentru mine un abonament cu adresa vlad_caraman@yahoo.com (intre nume si prenume e liniuta de jos)

NU detin un card cu care sa pot face plata... Iar dolarul cu berea de rigoare promit sa-l achit la sfarsitul acestei luni, daca ma ajuta o persoana din Bucuresti.

Multumesc icon_redface
_________________
The journey gives us true plasure, not the destination!


Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
Ioan
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 1040
Location: Germania

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 5:36 pm    Post subject: Reply with quote

Mersi Simi, m-am abonat. L-am avut si anul trecut.
_________________
Dincolo de sticla, in lumea tacerii.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 7:22 pm    Post subject: Reply with quote

Ioan, cu multa placere. Ma bucur ca ai reusit sa te abonezi. Sper sa reuseasca si alti acvaristi. Chiar daca unul nu stie engleza, la pretul asta, de sub un euro/an, macar ca privesti la fotografii, si tot merita abonamentul.

simi
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

PapaKarlo wrote:
Apeland la unul dintre membri (eventual Bucuresti) ca sa pot sa ma revansez cand ajung in Capitala. Sa faca si pentru mine un abonament cu adresa vlad_caraman@yahoo.com (intre nume si prenume e liniuta de jos)

NU detin un card cu care sa pot face plata... Iar dolarul cu berea de rigoare promit sa-l achit la sfarsitul acestei luni, daca ma ajuta o persoana din Bucuresti.

Multumesc icon_redface


PapaKarlo, ti-am facut eu un abonament. Am platit pentru citeva in numele meu, si acum trebuie sa vad cum le fac trasferul individual. L-am sunat pe Blake de la TFH si nu era acolo. Am sa incerc mai tirziu, sau miine. Oricum, tu ai sigur un abonament la TFH. Tu nu-mi datorezi mie nimic. Nici bani, nici bere.
simi
_________________
Acvaristica placuta!


Last edited by simi on Thu Apr 23, 2009 12:50 am; edited 2 times in total
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
petersimpf
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 156
Location: Satu Mare

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 10:41 pm    Post subject: Reply with quote

simi mersi, m-am abonat si eu
_________________
www.diskus.ro
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
lucian1978
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 16 Jan 2009
Posts: 65
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Apr 22, 2009 11:21 pm    Post subject: Reply with quote

Si eu icon_mrgreen
_________________
Hobby-discus
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Thu Apr 23, 2009 12:43 am    Post subject: Reply with quote

petersimpf wrote:
simi mersi, m-am abonat si eu


OK, foarte bine!

simi
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Thu Apr 23, 2009 12:44 am    Post subject: Reply with quote

lucian1978 wrote:
Si eu icon_mrgreen


Felicitari!
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Thu Apr 23, 2009 12:49 am    Post subject: Reply with quote

Vlad (alias PapaKarlo), am facut un nou acont pe numele tau si adresa ta de email, si este foarte posibil ca tu deja sa fi primit revista TFH prin email. Te rog mult sa-mi confirmi si mie daca ai primit-o sau nu. Multumesc.

simi
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
PapaKarlo
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 16 Mar 2009
Posts: 130
Location: Chisinau

PostPosted: Thu Apr 23, 2009 1:47 pm    Post subject: Reply with quote

wow @simi jos palaria... foarte prins astazi si nu am apucat sa deschid forumul. Multumesc din suflet pentru abonament...

Nu stiu cum fac sa-ti dau macar o bere (2,3, caci una nu am baut niciodata) daca nu se simte la tine "cheltuiala dolarului"

Merci again. NU inca nu am primit revista. Mai astept
_________________
The journey gives us true plasure, not the destination!


Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Thu Apr 23, 2009 6:41 pm    Post subject: Reply with quote

Fii linistit, nu doresc nimic - oricum, multumesc pentru oferta! Problema este ca la formularul de inscriere al TFH, Moldova nu este listata ca tara. Am discutat azi cu TFH, si o sa o rezolvam intr-un fel. Primul numar al revistei va fi cel de luna Iulie, care probabil va apare in Mai sau Iunie. Stai fara griji - se rezolva! Toate bune.

simi
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Fri Apr 24, 2009 4:16 pm    Post subject: Reply with quote

simi wrote:
PS. Ciprian, m-am dus la linkul tau cu filmulete si am vizionat filmuletele tale cu discus si ancistrus. Imi plac absolut toate, insa cel cu imperecherea ancistrusilor m-a impresionat cel mai mult. Filmuletele sunt ingrijit filmate si subiectele incadrate echilibrat in spatiul imaginii. Daca doresti, poti sa le incarci si pe AquaDiscovery.com, un site (al meu) exclusiv specializat pe filmulete cu subiecte acvatice. Daca iti faci un acont pe AquaDiscovery, poti sa-ti incarci foarte usor filmuletele si direct de pe YouTube, folosind "YouTube Grabber" de pe AquaDiscovery. Oricum, felicitari pentru un lucru bine facut.


Salut. Multumesc pentru aprecieri. Ai PM.
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Acvaristica in general All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group