It is currently Tue Apr 30, 2024 6:58 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 8:21 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Jul 25, 2011 9:30 pm
Posts: 658
Location: Roman
Rufele murdare nu se spala in public! observ ca in ultima perioada apar tot mai multe divergente in public ce nu tin de pasiunea comuna, iar astfel de topicuri nu cred ca ar putea fi in vreun fel folositoare forumului! Buna crestere, respectul de sine cat si pentru ceilalti ar trebui sa fie un lucru normal la oricare dintre noi, nu o calitate sau ceva de laudat.

_________________
"The fish doesn't think because the fish knows everything"
"Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri." – John Lennon
Prichindeii mei
R.I.P.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 8:45 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 23, 2010 12:46 am
Posts: 273
Location: Bucuresti
Lod poate nu iti dai seama dar si tu judeci la randu-ti.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 8:55 pm 
Offline

Joined: Tue May 31, 2011 9:28 am
Posts: 71
Location: Oradea
cat de departe s-a ajuns sunt sigur ca, @ pantera nu e singuru care a urat cu alt user infara forumului , dar se pare ca . @ doruta a adus subiectu pe forum , ceea ce nu e bine , topicu trebuia inchis de cand a bagat aceea conversatie de pe yahoo pe forum .
Ape limpezi tuturor


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 8:56 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 21, 2010 4:45 pm
Posts: 81
Location: Focsani
Discutam in privat daca vrei,eu nu mai am de gand sa poluez topicul.

_________________
Da-i timpului timp......timpul le rezolva pe toate!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 9:18 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Feb 20, 2010 12:10 am
Posts: 2084
Location: Pitesti
mariusvlad wrote:
De obicei cei mai puternici iti vor zambi chiar si dupa cele mai crunte injurii care i se aduc deoarece acestia gasesc intotdeauna un mod pasnic de a-ti raspunde.
.


Fereasca Dumnezeu de astfel de oameni!Superi unul si sigur nu mai ai sanse sa mori acasa!


@pantera_boniaschy a avut totusi taria sa-si ceara scuze chiar daca este foarte irascibil,este de apreciat ca pe forum a pastrat un limbaj normal,asta inseamna ca vrea sa ramina membru.

_________________
Îmi invidiez părinţii! Îmi va fi greu să fac un copil ca al lor!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 9:33 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 23, 2010 12:46 am
Posts: 273
Location: Bucuresti
Da si probabil o sa isi revizuiasca si atitudinea pe alocuri, intr-un final se poate spune ca pana la un punct a fost si constructiv topicul asta si faptul ca a fost lasat sa curga iar a fost un lucru bun (parerea mea).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 9:44 pm 
Offline

Joined: Thu Mar 18, 2010 11:23 pm
Posts: 85
Location: Galati
Tezeu wrote:
Da si probabil o sa isi revizuiasca si atitudinea pe alocuri, intr-un final se poate spune ca pana la un punct a fost si constructiv topicul asta si faptul ca a fost lasat sa curga iar a fost un lucru bun (parerea mea).


Cu siguranta constructiv, ne ajuta sa ne cunoastem mai bine si sa dam greutate si valoare actiunilor si spuselor fiecaruia in consecinta. Ca sa-mi fie inteleasa interventia, imi inchei prezenta pe acest topic cu opinia ca, in nicio circumstanta, indiferent de provocare si de conditii, astfel de cuvinte incalificabile nu ar trebui nici macar gandite, cu atat mai putin spuse, si absolut niciodata unei persoane de sex feminin. Tine si de educatie si, daca pot adauga, de cavalerism.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 10:03 pm 
Offline

Joined: Sun Jun 26, 2011 7:10 pm
Posts: 238
Location: oradea
rog sa se stearga acest topic!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Tue Feb 14, 2012 12:35 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Fri Feb 12, 2010 9:28 pm
Posts: 2216
Location: Bucuresti
Topicul nu va fi sters ci doar inchis.
In ceea ce-l priveste pe d-l pantera_boniaschy, desi am avut o prima reactie de a-i acorda ban total, tinand cont de amenintarile incalificabile pe care i le-a adresat colegei de forum, totusi, datorita faptului ca si-a cerut scuze si pentru ca se vede clar ca regreta, ramane cu avertisment, plus urmatoarele:
- contul nou creat, va fi sters;
- la prima abatere disciplinara, direct ban;
- orice postare cu scris de smecher (gen "k" in loc de "c" sau "ca"), va fi stearsa imediat ce va fi observata;
- orice postare consecutiva, cat timp are activat butonul "edit", va fi stearsa, impreuna cu postarea precedenta.
Ii recomand sa reciteasca regulamentul, iar pe viitor sa posteze numai daca si cand va avea ceva inteligent de spus, sau intrebari de al caror raspuns chiar are nevoie.

_________________
Regulamentul General DCR
I'm back, mai e cineva pe aici?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group