It is currently Sat May 18, 2024 7:05 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 5:39 pm 
Offline

Joined: Sun Jun 26, 2011 7:10 pm
Posts: 238
Location: oradea
ionutzpopbr acuma chiar tu mai bine taceai!sincer!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 5:43 pm 
Offline

Joined: Sun Jun 26, 2011 7:10 pm
Posts: 238
Location: oradea
deci sa inteleg ca toti sariti cu gura la mine ca i-am lasat acele mesaje pe meseger nu pe site!!!si la ea nu sariti ca imi face pestii rebuturi asai?unde e dreptatea?s-au cine a lasat la mine pe topic mesaje nu ea?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 5:47 pm 
Offline

Joined: Thu Mar 18, 2010 11:23 pm
Posts: 85
Location: Galati
Nici aci nu scapam de figuri si comportament de jmeker... De unde Doamne iarta-ma ai gasit @pantera_boniaschy forumul asta? Dupa ce insulti limba romana si gramatica ei la fiecare contributie valoroasa pe care ti-o aduci pe acest forum, acum ataci si userii binevoitori care incearca atat cat pot sa te ajute?
Tare, mancatzash :)

BAN? Votam sau vine din oficiu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 5:49 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 23, 2010 12:46 am
Posts: 273
Location: Bucuresti
Urat! tu asa ai inteles ca merg lucruriile pe aici? nu am vazut/auzit un limbaj de "calibrul" celui folosit de tine de vreme buna. Felul in care ai reactionat la remarca userului lavinia vorbeste mult despre frustrarile si complexele tale (nu o lua ca pe o jignire, este o constatare). Ar fi trebuit sa fi constient de valoarea pestiilor tai si chiar de valoarea ta ca om, iar o replica, mai mult sau mai putin rautacioasa, sa nu te deranjeze in nici un fel. Ceea ce a spus ea/el te-a atins mai profund decat suprafata asta a pestilor.

Ar fi bine sa iti revizuiesti atitudinea pentru ca vei ajunge sa fi ocolit de marea majoritate de aici si atunci te vei simti cu atat mai marginalizat.

Ai pesti placuti si ar fi trebuit sa stii asta. Numai bine.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 6:07 pm 
Offline

Joined: Sun Jun 26, 2011 7:10 pm
Posts: 238
Location: oradea
DOMNILOR IMI CER SCUZE PENTRU GRESELILE FACUTE SI REGRET CA S-A AJUNS AICI!CHIR REGRET!VA ROG SA MA IERTATI SI PROMIT DE ACUM INCOLO SA MA PORT CIVILIZAT!AVETI DREPTATE CA M-AM PREA ENERVAT!NU AR FI TREBUIT SA MA I-AU DUPA ACELE VORBE!ASTEPT SA IMI COMUNICATI CA SUNT IERTAT DE CATRE VOI!DAR SI DORUTA_LAVINIA NU STIU DE CE A INCEPUT ASA SA VORBEASCA CAND EU NU I-AM ZIS NICIODATA NIMIK!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 6:30 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 23, 2010 12:46 am
Posts: 273
Location: Bucuresti
Bine ar fi sa incerci sa intelegi ce a determinat o reactie ca a ta. Cand alegi sa reactionezi asa la o vorba, denota o incredere si un respect de sine scazut. Valoarea ta ca om si de sine, se consolideaza prin ceea ce ai si esti conectat la aprecierile pozitive ale celor din jur, si asta este gresit, este iluzoriu, bine ar fi sa fi valoros in sine si prin sine, nu prin ceea ce ai si ce te inconjoara.

Cand spui ca te-a enervat acela a fost momentul in care ai simtit ca iti pune la indoiala valoarea. In mod normal, un om bine asezat sufleteste, nu se clinteste la ceea ce spun cei din jur sau la actiunile lor.

Iritarea (sunt convins ca asta a fost unul din sentimentele ce te-au incercat) e in general semnul ca o parte a noastra a fost proiectata asupra altcuiva si practic ti-ai dat valoare apeland la jigniri.

Concluzia este: ar fi bine sa vezi ce a determinat o reactie ca a ta. Ma indoiesc ca o vei face pentru ca vorbim de un proces amplu si profund, dar poate, poate...

Sper sa ma fi facut inteles. Numai bine.

P.S. stiu ca sunt din alt film dar in linii mari asa stau lucrurile. Poate ma insel.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 6:35 pm 
Offline

Joined: Thu Mar 18, 2010 11:23 pm
Posts: 85
Location: Galati
in spirit de gluma, @Tezeu: Doctore, pun pariu ca ai si un diagnostic. Zi-i pe nume, ca intuiesc ca-s mai putine litere :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 6:42 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 23, 2010 12:46 am
Posts: 273
Location: Bucuresti
Nu sunt doctor! nu vorbim de un diagnostic! este vorba probabil de o neconcordanta intre ceea ce este nativ, ceea ce gandeste si o incredere in sine scazuta, asta in lini mari.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 6:45 pm 
Offline

Joined: Sun Jun 26, 2011 7:10 pm
Posts: 238
Location: oradea
M4rio mi-am cerut scuze nu inteleg ce tot incerci sa faci!sunt unii carora le place cearta!fiecare mai greseste!care dintre vio nu a gresit niciodata sau care e perfect?unu macar sa fie!inca va bucurati multi ca incepe o cearta!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Acvariu tentativa biotop
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 6:51 pm 
Offline

Joined: Sun Jun 26, 2011 7:10 pm
Posts: 238
Location: oradea
cer sa se stearga acest topic!AM INTELES AM GRESIT CA AM VORBIT ASA!NU SE VA MAI REPETA!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group