It is currently Thu May 02, 2024 11:32 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject: Re: Despre diplomatie...
PostPosted: Fri Apr 30, 2010 1:04 am 
Offline
User avatar

Joined: Sat Feb 20, 2010 11:39 pm
Posts: 324
Location: BUCURESTI
Eu mi-am spus punctul de vedere si am sa ma opresc aici! Voi raspunde doar punctual, daca o sa fie cazul, unor afirmatii concrete!
NU vad niciun rost sa mai alimentez o dicutie care nu aduce decat...discutii!
@snakefishmike:
Nu am nimic personal cu tine! As raspunde in acelsi fel oricaruia ar face afirmatiile pe care tu le faci, cu atat mai mult cu cat ca ele sunt ,,la plesneala,,! Nu voi critica niciodata o nereusita a cuiva, dar reaua intentie o voi critica intotdeauna!

O noapte buna va doresc!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Despre diplomatie...
PostPosted: Fri Apr 30, 2010 9:09 am 
Offline

Joined: Thu Apr 15, 2010 7:02 am
Posts: 56
Location: Bucuresti
Cind esti tinut in brate , e usor sa spui asta . Insa imi place ca la subiectele punctate cu lucruri concrete , eviti sa raspunzi . Cit despre diploma ... ce sa zic , poate la Tirgu Mures meseria se numeste doctor-medic . Ca e facuta incit sa nu se vada poza titularului , nu mai discutam . Ai putea sa dai un search pe net si sa vezi citi ciprian c stanescu exista . Dar daca vrei iti pun si eu o poza cu o diploma din care reiese ca sunt Doctor Honoris Cauza si in care poza mea se vede clar . Sau o poza a unui monitor pe care sunt niste pesti de n-ai sa-i vezi in veci in Romania si sa zic ca sunt ai mei . Cit despre Ancute ... cunosc vre-o 4-5 , niciuna neavind legatura cu tine . Ba nu , scuze , una dintre ele are . E aceea careia i-ai vindut hibrizii , ulterior incercind sa ma faci pe mine de rahat in fata ei dupa ce te-am demascat ca esti sarlatan . Cum nu ti-a tinut , te-ai dat la fund si de atunci nu ai mai dat niciun semn de viata . Si ca am schimbat citeva vorbe in magazinul ei , cum tu ai memoria scurta iti poate confirma si ea .
Nu sugerez , nu presupun , ci sunt fapte reale , la unele dintre ele aducindu-ti dovezi clare , la altele relatindu-ti spusele celor implicati .
Si daca vrei , iti spun in continuare si ca acei discusi nu sunt facuti de tine si ca nu au 13-14 cm . Luind in calcul si a doua poza pusa de tine , in analogie cu prima ar rezulta ca trebuie sa mai adaug 2 treimi la dimensiunile celei dintai poze . Corect ? Daca in prima poza pestele masoara aproximativ 7cm , facind un calcul matematic simplu , pestele , sa zicem real , ar trebui sa masoare 12 cm cu o mare indulgenta . Dar ... ma rog fie ca tine .
Domnilor decit sa va ascundeti in spatele tastaturilor scotind lacheii de casa la inaintare , iar mai apoi chinuindu-va sa le editati greselile gramaticale si pe cele de ortografie , mai bine ati avea curajul sa scrieti aici ca nu sunt bine-veniti cei care nu au aceeasi opinie cu a domniilor voastre , cit si cei care nu se ploconesc ridicindu-va in slavi fiecare cuvint pe care il scrieti . Va faceti de ris cu asa ceva .
Ma opresc aici lasindu-va in placuta voastra liniste , in care discusii salasuiesc pe monitoare , se pescuiesc din Dimbovita si devin campioni mondiali peste noapte . Suntem o tara de genii si campioni si nu ne place cind se trezeste cite un nebun care sa ne readuca cu picioarele pe pamint .
Sanatate maxima tuturor .

_________________
Betta Lover


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Despre diplomatie...
PostPosted: Fri Apr 30, 2010 9:19 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Fri Feb 12, 2010 9:28 pm
Posts: 2216
Location: Bucuresti
Consider ca referitor la subiectul acestui topic a cam spus fiecare ce avea de spus... Daca si cand va fi cazul o sa mai apelez la aceasta solutie, de a da posibilitatea sa se discute deschis despre anumite subiecte care tin mai mult de natura umana ...ne ajuta sa ne cunoastem mai bine.

_________________
Regulamentul General DCR
I'm back, mai e cineva pe aici?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group