It is currently Fri Mar 29, 2024 10:01 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reef Journal
PostPosted: Sat Jun 19, 2010 6:49 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 22, 2010 12:34 am
Posts: 38
Salutari,

Doresc sa anunt ca, dupa aproximativ sase luni de lucru, am ajuns foarte aproape de finalizarea noului website multi-media pentru acvaristica marina, Reef Journal - varianta Beta.

Postez site-ul pentru a fi testat si de voi - eu fiind atit de obisnuit cu lucrarea, aproape ca am devenit "imun" la unele posibile neajunsuri, care sunt destul de sigur ca exista. Deci, as aprecia o rasfoire a sitului, si citeva pareri despre design, usurinta si claritatea navigatiei, eventuale nevoi, etc. Desigur, cind vizitati situl puteti descarca si wallpaper-ul oferit liber, fara a trebui sa va inscrieti pe site.

Mutumesc,

simi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Reef Journal
PostPosted: Sat Jun 19, 2010 7:13 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Feb 20, 2010 10:46 pm
Posts: 3759
Location: Sibiu
Inca un prilej de sarbatoare pentru iubitorii de reef.
Arata senzational. Stiu ca te-ar ajuta mai mult criticile decat laudele, dar inca nu am gasit nimic de criticat.
Forum o sa aiba? Sau ramane doar blogul?
Felicitari!!!

_________________
Lumea nu va fi distrusa de cei care fac rau, ci de cei care ii vad si nu fac nimic sa-i impiedice.
.........................................................................................................Albert Einstein
******My site*******


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Reef Journal
PostPosted: Sat Jun 19, 2010 7:38 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 22, 2010 12:34 am
Posts: 38
mariusvlad, multumesc mult pentru aprecieri. Ma bucur sa aflu ca situl face o impresie buna de la prima vizita. Asta este destul de important. Sigur, doresc pareri bune, dar chiar si critici, pe care eu le vad ca pe un ajutor. Cel putin deocamdata, situl nu va avea forum. Membrii sitului pot nota si comenta la sectiile foto si video sau discuta intr-un grup organizat/initiat chiar de ei - vezi sectia Groups. La fel si pe Blogs.

Multumesc,
simi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Reef Journal
PostPosted: Sat Jun 19, 2010 10:41 pm 
Offline
User avatar

Joined: Wed Feb 24, 2010 10:18 pm
Posts: 650
Location: Bucuresti
Arata foarte bine desi inca nu am sa ma apuc de marine din anumite motive. Felicitari !

_________________
"Niciodata nu te certa cu un idiot. Te duce la nivelul lui si te bate prin experienta."

Album foto


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Reef Journal
PostPosted: Sun Jun 20, 2010 12:13 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 22, 2010 12:34 am
Posts: 38
sorinhc, multumesc mult pentru aprecierea pozitiva, chiar daca, asa cum ai spus, inca n-ai sa te apuci curind de acvaristica marina. Prin postul meu doresc ca situl sa fie verificat, incercat de acvaristi in general. Sa vada ce ofera situl, si sa simta daca ii lipseste ceva, sau trebuie modificat undeva. L-am oferit spre testatre si unor novici in acvaristica, si chiar si copiilor. Am ramas uimit de unele observatii extrem de pertinente, pe care apoi le-am incorporat in design-ul sitului. Deci, acum, eu asta urmaresc, si apreciez orice opinie.

Incaodata, mutumesc mult pentru parerea ta.
simi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Reef Journal
PostPosted: Wed Mar 22, 2023 7:55 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Mar 22, 2010 12:34 am
Posts: 38
simi wrote:
Salutari,

Doresc sa anunt ca dupa aproximativ sase luni de lucru, am ajuns foarte aproape de finalizarea noului website multi-media pentru acvaristica marina, Reef Journal - varianta Beta.

Postez site-ul pentru a fi testat si de voi - eu fiind atit de obisnuit cu lucrarea, aproape ca am devenit "imun" la unele posibile neajunsuri, care sunt destul de sigur ca exista. As aprecia o rasfoire a sitului, si citeva pareri despre design, usurinta si claritatea navigatiei, eventuale nevoi, etc.Cind vizitati situl puteti descarca si wallpaper-ul oferit liber, fara a trebui sa va inscrieti pe site.

Mutumesc,

simi


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group