It is currently Fri Mar 29, 2024 1:07 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Thu Nov 28, 2013 11:30 pm 
Offline

Joined: Tue Feb 23, 2010 10:24 am
Posts: 191
Location: Bucuresti, Pantelimon
salutare, am incercat sa cumpar pestii de la acest user, am vorbit la telefon cu el am stabilit pret si urma sa merg sa ii ridic marti , cand am ajuns in Berceni tocmai de la Piata Presei si plecand in timpul programului de la servici am realizat ca nu raspunde la tel. Miercuri am fost sunat de el si spunandu-mi ca a fost bolnav nu a putut raspunde si daca mai vreau pestii, am zis ok si am stabilt pentru azi si ce sa vezi , cand am ajuns iar in Berceni.... pauza iar nu raspunde la telefon. :)
deci va rog evitati sau macar poate vine el sa ii livreze :)

seara buna si pacat ca exista si astfel de oameni pe acest forum.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Thu Nov 28, 2013 11:39 pm 
Offline

Joined: Sat Sep 03, 2011 10:38 pm
Posts: 249
Location: bucuresti
..... mai multi de pe acest forum stiu ca este un vanzator si cumparator foarte serios....
din cauza unei neintelegeri repede feedback negativ, nu ne cam grabim cateodata ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Thu Nov 28, 2013 11:43 pm 
Offline

Joined: Tue Feb 23, 2010 10:24 am
Posts: 191
Location: Bucuresti, Pantelimon
eu consider ca nu m-am grabit si a avut timp toata ziua de la 11-12 cand l-am sunat de vreo 3 ori pe ambele telefoane sa trimta macar un sms , nu a facut-o si oricum nu ma incalzea cu nimic...

cine vrea sa mai cumpere de la el sa cumpere eu doar am spus ce am patit eu si nu odata ci de 2 ori.

eu inchei aici ca nu am chef de alte polemici.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Fri Nov 29, 2013 7:46 am 
Offline
User avatar

Joined: Wed Mar 03, 2010 2:39 pm
Posts: 2412
Location: ARAD
silviusaskia ( amp ) wrote:
..... mai multi de pe acest forum stiu ca este un vanzator si cumparator foarte serios....

oare?

_________________
"Deschide cartea, ca să înveţi ce au gândit alţii; închide cartea ca să gândeşti tu însuţi."Octavian Goga
viewtopic.php?f=10&t=2724
viewtopic.php?f=10&t=8323


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Fri Nov 29, 2013 6:05 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Jan 21, 2013 12:55 pm
Posts: 143
Location: bucuresti
Cum am mai spus, trebuia sa suni inainte de a pleca iar la ora la care a i sunat deja dormeam, nu e important de ce dormeam la acea ora, daca domnia ta avea si o alta treaba in zona in acel timp nu e problema mea, din cate am inteles serviciul te poarta prin bucuresti asa ca..... insistenta nu a fost de partea mea sa ti vand ceva din cate mi amintesc.
Si fata de colegul reisz-medre— mi cer scuze pe aceasta cale, am capatat ceva experienta cu ambalatul, orcum ramane o datorie de onorat ( cel putin morala) din pui acelei perechi controversata, pui care au 2 saptamani .
Aviz unui amic ( oltean) nu sant jumatate a i tai.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Fri Nov 29, 2013 10:20 pm 
Offline

Joined: Tue Feb 23, 2010 10:24 am
Posts: 191
Location: Bucuresti, Pantelimon
nu stiu de ce spui ca eu am insistat .... dupa ce marti nu ai mai raspuns la telefon mi-am vazut de treaba . TU m-ai sunat miercuri sa ma intrebi daca ii mai vreau ca nu mai ai loc in acvariu si iti trebuie acvariul pentru ceilalti pui pe care ii ai , asa ca nu vad unde am insistat eu....? dar hai sa terminam cu polemica asta ... bafta la vanzare si fii mai corect fata de alti viitori cumparatori.

seara buna.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Fri Nov 29, 2013 11:20 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Jan 21, 2013 12:55 pm
Posts: 143
Location: bucuresti
Am bagat mana in buzunarul tau si nu ti am dat ceva la schimb?
Am furat de la cineva?
Am obligat pe cineva sa cumpere ceva de la mine?
Am luat ceva de la cineva de pe acest forum or de pe alt forum si nu am platit ?
Intamplator am trimis pesti si produse acvaristice in tara si am primit bani dupa,
Am primit pesti si produse acvaristice si am depus bani in conturile oamenilor si dupa; de comun acord, din anumite motive si cine esti tu sa mi tii morala ca aveam 36 de ore nedormite la ora 10 cand trebuia sa suni si la ora 17 trebuia sa fiu la munca pentru alte 12 ore [ domnule] ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Fri Nov 29, 2013 11:51 pm 
Offline

Joined: Tue Feb 23, 2010 10:24 am
Posts: 191
Location: Bucuresti, Pantelimon
Gabi22 deja vezi ca te cam intreci cu gluma cu ironiile si cu cuvinte de genul "domnule" "domnia ta" etc, te-am lasat , ti-am vorbit frumos si sa stii ca pot sa folosesc si eu un vocabular mai colorat si s-ar putea sa iesi in pierdere.... cat despre cat dormi tu si cate ore ai avut nedormite prea putin ma intereseaza atata timp cat stabilisem ceva la telefon si TU nu ai respectat ce am stabilit.
totusi nu inteleg de ce mai continui sa te mai scuzi atat? oare cine se scuza se acuza? :lol:

hai sa ai o seara frumoasa si somn usor ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Sat Nov 30, 2013 12:26 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Jan 21, 2013 12:55 pm
Posts: 143
Location: bucuresti
Mersi la fel, ora 10.
Si inca mai am meloni cu fata alba si galbena.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: feedback negativ user gabi22
PostPosted: Sat Nov 30, 2013 9:02 am 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 22, 2011 2:57 pm
Posts: 1020
Location: Craiova
Gata fratilor...ca deja va luati la bataie :)
Cryvest,aici greseti deoarece Gabi este un baiat de nota 20.
Pentru mine a facut un gest foarte mare,fara sa-i dau niciun ban,in noaptea meciului Romania-Grecia a ambalat si trimis catre Iasi 56 de pui red melon ai mei.(eu i-am trimis lui si el a avut grija de ei 2 zile).Mentionez ca era 1 noaptea si el ambala puisorii pentru mine.
Cand am avut nevoie de artemia pentru pui mi-a trimis gratis 100 grame.
Ceea ce s-a intamplat intre voi este sigur doar o lipsa de informatie.
In ceea ce priveste puisorii din perechea lui superba,consider ca este normal sa-mi trimeata si mie niste puisori :D
Rar gasesti un om ca Gabita...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group