It is currently Tue Apr 30, 2024 7:31 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: madex86-dpmdv user neserios
PostPosted: Tue Jul 22, 2014 9:41 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 10, 2013 1:48 pm
Posts: 102
Location: Ploiesti
am postat un anunt aseara cum ca vand cei doi discusi,azi dimineata m-a sunat cum ca ar vrea sa ii cumpere,sa ii duc la buc(la locatie e trecut navodari-nu contest,poate o lucra in bucuresti)
i-am spus ca eu nu stiu cand ajung dar ca ajunge tata joi,mi-a spus ca lucreaza joi,ca lucreaza o zi da una nu(deci ma gandesc ca nu prea are cum sa faca naveta la navodari,si presupun ca ori a trecut la misto locatia ori a facut misto de mine cu bucurestiul)
am incercat sa fac niste legaturi cum ar putea ajunge pestii la om,la care el mi-a repetat de nu stiu cate ori sa nu ma grabesc ca el poate astepta si 1-2 saptamani si daca nu sa ii trimit cu autocarul...
cand am aflat ca pleaca fratele meu la buc maine l-am sunat,de 4 ori,i-am dat 2 mesaje(in decurs de 5-6 ore)-nimic...
nu stiam nimic de el afara de nr de tel,asa ca am luat forumurile la rand cu search la nr de telefon...cand am vazut locatia mi-a cam sarit tandara si am zis sa il sun de pe nr sotiei,si surpriza...mi-a raspuns din prima,si a ramas mirat in momentul in care m-am prezentat.cand i-am spus ca e neserios si ca o sa spun asta si pe forum mi-a inchis telefonul...


am scris cam mult,ideea e ca daca nu ma zbateam sa ii trimit cat mai repede si aveam incredere in el stateam ca prostu cu discusii rezervati...si tare mi-e ca daca ii trimiteam prin autocar ma facea si de bani si de discusi

poate gresesc,dar parerea mea e ca e neserios


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: madex86-dpmdv user neserios
PostPosted: Tue Jul 22, 2014 9:55 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Feb 16, 2010 11:11 pm
Posts: 2624
Location: 25826-St. Peter-Ording
Este neserios! Nu-i doar o parere.
Avem o gasca tare baltata aici. :? :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: madex86-dpmdv user neserios
PostPosted: Wed Jul 23, 2014 9:25 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 27, 2011 12:52 pm
Posts: 883
Location: pitesti
Ai scapat de o teapa. :lol: .TRAIASCA...

_________________
http://adi74.sunphoto.ro/discusi

https://www.facebook.com/Discus-Pitesti-Romania-231576793874044/?ref=aymt_homepage_panel
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.231688277196229.1073741828.231576793874044&type=1&l=be71b6b905


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: madex86-dpmdv user neserios
PostPosted: Sun Jul 27, 2014 2:03 pm 
Offline

Joined: Sun Nov 18, 2012 4:25 pm
Posts: 13
Location: navodari
bai fratilor, nu o mai credeti chiar asa ce se scrie...am fost la munca nu am putut raspunde la telefon si dupa cateva mesaje si apeluri de pe alte numere si nu tocmai la ore decente ma suna baiatul si incepe sa ma certe ca dc nu raspund si ca dc am spus ca stau in bucuresti cand eu al navodari la locatie, ( ma certa cu tupeu si un pic de nesimtire) asa ca nu cred ca trebuie sa dau socoteala la ce asrie la locatie....(dar nu sa gandit ca poate stateam in navodari acum cativa ani cand m-am inscris pe forum, dar asa e romanu' vorbeste inainte sa gandeasca).


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group