It is currently Tue Apr 30, 2024 11:57 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Tue Sep 08, 2015 2:38 pm 
Offline

Joined: Sun Feb 03, 2013 6:18 am
Posts: 148
Location: timisoara
Tu degeaba tot vorbesti,ca spui numai prostii,eu imi vreau banii si cu asta am incheiat discutia,eu am vrut doua perechi confirmate, nu 3 discusi in al doilea rand nu este perechea care ti-am ceruto si in al treilea rand nu imi trebie discusi care tu iai dat la cineva si eu acuma sai ti iau,in nici un caz!si cea mai mare problema este faptul ca ti-am cerut poze atatea luni cu ei si nu am primit nici o poza,ba mai mult mi-ai trimis la un moment dat niste poze cu discusi care i aveai tu anul trecut,ai crezut ca nu imi dau seama!cand cineva cumpara pesti de la tine nu cred ca nu le trimiti poze sa vada oamenii ce cumpara!deci discutia asta este inutila,ma repet imi Astept banii !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Tue Sep 08, 2015 2:47 pm 
Offline

Joined: Sun Aug 26, 2012 8:11 am
Posts: 255
Location: Cluj/Sopron
Da!Cea mai mare problema este ca vorbesc prostii cu un prost!Cu asta am incheiat,poti si sami scrii ca am curul negru.
Ma bucur ca tu ai venit ai vazut tot si stii foarte bine.Nu am ce discuta,si stai linistit ca nu vreau sicriu pe banii tai.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Tue Sep 08, 2015 3:47 pm 
Offline

Joined: Sun Aug 26, 2012 8:11 am
Posts: 255
Location: Cluj/Sopron
wild discus wrote:
Tu degeaba tot vorbesti,ca spui numai prostii,eu imi vreau banii si cu asta am incheiat discutia,eu am vrut doua perechi comfirmate nu 3 discusi in al doilea rand nu este perechea care ti-am ceruto si in al treilea rand nu imi trebie discusi care tu iai dat la cineva si eu acuma sai iau,in nici un caz!si cea mai mare problema este faptul ca ti-am cerut poze atatea luni cu ei si nu am primit nici o poza,ba mai mult mi-ai trimis la un moment dat niste poze cu niste discusi care i aveai tu anul trecut,ai crezut ca nu imi dau seama!cand cineva cumpara pesti de la tine nu cred ca nu le trimiti poze sa vada oamenii ce cumpara!deci discutia asta este inutila,ma repet imi Astept banii !


Sa clarificam inca odata!Tu nu ai cumparat nimic de la mine.Eu team ajutat,si tiam cumparat pestii respectivi.
Ne-am intele ca sa-ti iau 3 pesti.Este alta chestie ca Tu pe urma ai cerut sa-ti mai iau o femela si cand ducu pe astia,imi platesti.
Te rog sa ramanem cu lucrurile putin spre realitate.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Fri Oct 23, 2015 5:59 pm 
Offline

Joined: Sun Feb 03, 2013 6:18 am
Posts: 148
Location: timisoara
Au trecut mai bine de doua luni de cand ai dat discusii,inca nu am vazut nici un euro!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Mon Oct 26, 2015 4:56 pm 
Offline

Joined: Tue Feb 04, 2014 1:23 pm
Posts: 31
Location: Cluj-Napoca
@wild discus. Colegu, imi pare rau pt cele intamplate si sper sa iti recuperezi banii intr-un viitor apropiat. Si eu am avut o experienta neplacuta cu "dl" vanzator Albino. Bine ca nu i-am pus banii anticipat cum doream eu ca eram in aceiasi oala ca si tine. PAradoxal eu vroiam sa ii dau banii si el a spus ca sa ii dau dupa ce primesc pestii. Discutii infinite (mai mult de 2 luni): iti trimit pestii saptamana viitoare, ba urmatoare ca a venit catelul in vizita, ba ca a plecat pisica sa isi faca nevoile....intelegi ceea ce vreau sa spun. Nu mai raspundea la mesaje nici aici si nici pe facebook, mesaje in care ii spuneam frumos sa imi zica daca mai imi da sau nu pestii (la 1 mesaj chiar la inceput mi-a spus ca mi da si sa nu imi fac probleme). Intr-o zi surpriza pe pagina lui de fb discusii care erau "rezervati" pt mine scosi la vanzare. Cand l-am contactat de pe alt user si i-am spus cine sunt a inceput sa vb ca la gura cortului. Bafta in continuare in recuperarea banilor de la dl VANZATOR DE INCREDERE ALBINO!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Wed Nov 18, 2015 6:00 am 
Offline

Joined: Sun Feb 03, 2013 6:18 am
Posts: 148
Location: timisoara
Au trecut trei luni,inca nu am vazut nici un euro domnule Nandor!era vorba ca intro luna imi primesc banii si in februarie se face un an de cand ti-am trimis banii!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Sat Dec 12, 2015 4:40 am 
Offline

Joined: Sun Feb 03, 2013 6:18 am
Posts: 148
Location: timisoara
Am fost tepuit de 400€ ca sa vada toata lumea cine este acest Albino!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Sat Dec 12, 2015 12:58 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Apr 02, 2011 10:53 pm
Posts: 618
Location: Oradea RO
Pana la urma ti-a trimis pesti sau nu ai mai primit nimic ca nu inteleg!?

_________________
CEA MAI IMPORTANTA PERSOANA ESTI TU,CEL MAI IMPORTANT TIMP ESTE PREZENTUL IAR CEL MAI IMPORTANT LUCRU ESTE IUBIREA


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Albino
PostPosted: Sun Dec 13, 2015 8:14 am 
Offline

Joined: Sun Feb 03, 2013 6:18 am
Posts: 148
Location: timisoara
Nu am mai primit banii,de pesti nu se mai punea problema sai primesc pentru ca ma mintit,am cerut niste pesti si a vrut sa imi dea altii,cu alte cuvinte am fost "intepat"nici nu mai este activ pe acest forum,cam de mult!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group